Валерій Лунченко: «З’їзд «Народного фронту» підтвердив дотримання обраного курсу»

Валерій Лунченко: «З’їзд «Народного фронту» підтвердив дотримання обраного курсу»

11 листопада у Києві відбувся з’їзд політичної партії «Народний фронт».
У «Мистецькому арсеналі» зібралося понад 400 делегатів з цілої України, у тому числі, Закарпатської області.

– Це перший з’їзд «Народного фронту» після 2014 року. Міністри, народні депутати, голови парламентських комітетів від нашої політсили звітували про досягнення та затвердили резолюцію про подальші плани, – наголосив керівник Закарпатської обласної організації партії, народний депутат Валерій Лунченко відразу по закінченні з’їзду. – Сьогодні ми продемонстрували головне – що ні на крок не відступили від даних виборцям обіцянок, не маневруємо в угоду рейтингів чи якихось особистих інтересів та дотримуємося обраного курсу.

Лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк заявив, що партія братиме участь у президентсь-ких і парламентських виборах 2019 року. «Наше завдання – виконати програму, яка необхідна для країни, і у 2019 році піти на президентські вибори, піти на парламентські – і нас оцінять люди. Нам є що сказати», – заявив він і додав, що з кандидатурою на чергові президентські вибори «Народний фронт» визначиться наступного року.

Головним досягненням команди за свого прем’єрства А.Яценюк вважає відмову від купівлі російсь-кого газу та початок реформ.

Гучно прозвучав заклик перейти до «європейської» парламентсько-президентської республіки. Для цього Верховна Рада має ще до наступних виборів «привести у відповідність до Конституції» повноваження президента України, змінити закон про Кабінет міністрів. Крім того, Яценюк наголосив, що найкращою гарантією безпеки України є членство в НАТО і Євросоюз. У цьому, за його словами, єдність українського народу.

Великий резонанс у ЗМІ викликав приїзд та виступ на з’їзді «фронтовиків» чинного прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Валерій Лунченко так прокоментував його присутність:

– Ми як ніхто розуміємо, як це – керувати урядом, оскільки Арсеній Яценюк займав цю посаду у найскладніший для України час. І тепер державі не потрібні «розбірки» – хто краще працює, а хто гірше, Україні потрібна згуртованість, тому ми підтримуємо діючого прем’єра. Володимир Гройсман прибув на з’їзд,аби офіційно з трибуни подякувати нашій команді за підтримку уряду. Він зазначив, що сьогодні дві партії формують нові політичні традиції, коли відбувається діалог і коли є спільна робота.

На з’їзді також виступили секретар РНБО Олександр Турчинов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак, міністр молоді і спорту Ігор Жданов, міністр юстиції Павло Петренко та інші.

Політичні експерти, аналізуючи з’їзд, заяви учасників та гостей заходу, назвали «Народний фронт» сильною та дисциплінованою командою в українському політикумі, а також найбільш євроатлантичною і антиросійською силою на сьогодні, яка багато робить для руху України на Захід.

nedilya.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *