В Ужгороді покажуть виставу «ЛАЙКнутий»

В Ужгороді покажуть виставу «ЛАЙКнутий»

6 грудня до обласного центру Закарпаття завітає відомий актор театру і кіно Юрій Дяк з моновиставою «Лайкнутий».
Вистава «Лайкнутий» – це втілення епатажу, несподіваних театральних експериментів і яскравої акторської гри. Інтерактивна постановка залучає кожного глядача в незабутнє театральне дійство. З перших хвилин вистави глядач бере участь у постановці. Ви станете свідком історії, яка розкриває у всій красі сучасну реальність. Для головного героя віртуальний світ замінює реальне життя. Отримати ще один «лайк» є чи не головною життєвою метою. Вас чекають смішні епізоди і ситуацій, що відкривають віртуальне життя з іншого боку.

Захоплююча моновистава з широким спектром емоцій, починаючи від співпереживання і закінчуючи заразливим сміхом. Кожен глядач гарантовано отримає неймовірний заряд позитиву. Реальність сучасного світу розкриється у найнесподіваніших фарбах, а ви зможете подивитися на численні звичайні речі або ситуації з боку.

Головний герой постійно потрапляє в незручні та кумедні ситуації, при цьому віртуальний світ затягує його ще сильніше, практично повністю замінивши справжні радості життя.

Головну роль виконує Юрій Дяк, який завоював любов і визнання численних глядачів талановитою грою в театрі і кіно. Режисер – Давис Колбергс.

Юрій Дяк, під час виступу зруйнує кордон між реальним і віртуальним світом, щоб на багато рутинних речей глядачі погянули з боку…

Вистава пройде у рамках святкування ювілею газети «НЕДІЛЯ». Із листопада цього року по грудень 2018 року, щомісяця, до 15-річчя газети на різних концертних площадках Ужгорода будуть проходити концерти, літературні вечори, вистави та творчі зустрічі з відомими людьми під назвою «15 вечорів з газетою «НЕДІЛЯ».

6 грудня. Театр «Бавка». Початок о 18-й годині.

Квитки у касі лялькового театру, замовлення за тел..: (050) 90-90-617

Інформаційна підтримка: газети «Наш Ужгород», «Закарпатські оголошення» та zakarpatpost.net

nedilya.net

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *