Вперше в Ужгороді – із зізнанням в любові Роман Скорпіон

Вперше в Ужгороді – із зізнанням в любові Роман Скорпіон

23 лютого у рамках відзначення 15-річчя газети «Неділя» в Ужгороді відбудеться концерт співака та композитора Романа Скорпіона.
Співак Роман Скорпіон народився 9 листопада 1990 року у Львові. Ще у підлітковому віці співав у церковному хорі. Закінчив музичну школу по класу акордеон, а згодом вступив до училища культури та отримав омріяну з дитинства професію.

Роман рано осиротів. Після смерті мами став найстаршим у родині, тож замінив батьків і став підтримкою п’ятьом братам і сестрам, адже батько пропав безвісти.Витримавши такі життєві випробування, Роман бере участь у благодійних заходах: підтримує онкохворих людей, приділяє багато уваги дітям-сиротам, адже сам добре розуміє, що таке життя без батьків.

Наразі Роман Скорпіон закінчує роботу над першим студійним україномовним альбомом. Він є автором текстів і музики всіх пісень, що входять до альбому.

Роман представить закарпатському глядачеві програму «Мамо, я закохався!». Це – перший виступ музиканта в нашому місті, яке, сам зізнається, давно мріяв відвідати…

Початок концерту в обласному музично-драматичному театрі ім.Братів Шерегіїв о 19-й годині.

Квитки купуйте в касі ТЦ «Дастор», касі драмтеатру та на сайті: karabas.com. Замовлення квитків за тел: (099) 319-26-20

nedilya.net

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *